Home
Sign Up
Log In
Wednesday
2020-11-25
2:31 PM
                      
Welcome Guest | RSS
наставник Соња Даниловска     

Site menu

Statistics

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
 
 Home page 
         
 
 
 
 
            
 
 
 
  
                                     
 
  
  
 
        
 
                            

        Photobucket

 
 
 
                 
 
 
      
 
                            
 
 
 
 
 
                               
  
 
         
                     -повелете на заедничка дружба со нас
 
    
 
 
                      
 
 
 
 
Ова е нашето катче каде што ке не запознаете нас
вторачињата од ООУ-Никола Карев од Пробиштип
и наставничката Соња Даниловска
 
 Free Clipart                                                                                                                                Free Clipart
 
         
 
Free Clipart                                                                                                                                       Free Clipart
 
 
 
            
 
                                      
                                          
 
 
                                      
 
 
 
 
 
 
 
  Се радуваме што сте овде и што сте одвоиле
дел од вашето време за да поминете со нас
и со нашите активности
 
 
 
   
 
 
                      Photobucket
 
 
          
 
                                    
      
 
       Повелете - дружете се со нас!! 
 
 
      Photobucket
 
 
 
              
 
 Одделенски наставник - Соња Даниловска
ООУ- Никола Карев - Пробиштип
 
   
 
 
                                                                                         

                                              
                                  
  

 
        Ви посакувам срдечно добредојде !!
 
Благодарност што сте на  сајтот и се надевам 
дека ке пронајдете нешто интересно што ке
 ве натера пак дел од слободното време да 
   го поминете овде!
 
 
                  
 
 
    Страниците на сајтот ке бидат од ден во ден со 
нови содржини, затоа бидете редовен гостин за да
 видите што ново се случува со нас!! 
                            
 
 
 
 
 
           
 
 
 
 
 
 
 
                         
 
         

 

Log In  Автор и 
 администратор
 Соња Даниловска
  одд.наставник


Лиценцирано од 

Creative Commons License
This work is licensed under a 


Shopping cart

Search


Calendar
«  November 2020  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Site friends
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Copyright MyCorp © 2020
    uCoz